Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bílá obrazovka

Dobrý den,
už delší dobu mám problém s monitorem. Vždy když zapnu PC naběhne mi bílá obrazovka, zadam heslo na přihlašování a rychle tam třeba problikne plocha, jinak zase bílý (dělá to vždy zvuk jako vypnutí staré tv... takové bzuknutí při probliknutí).
Musím hýbat s kabelem v místě, kde se zapíná do monitoru.. furt musím vytahovat a vracet cca 15 minut, než to jde. Pak je to bez problémů, dokud si nepustím něco na celou obrazovku (třeba video na youtube). To to dělá zase, ale ne tak dlouho a bez toho zvuku. Prosím poradte co s tím, popřípadě jestli to je jen v monitoru, nebo v PC. (Jsem v PC amatér). Nemam jiný PC ani jiný monitor na vyzkoušení :/.
Díky všem moc za rady.

S tím kabelem sem hýbal, abych rychle vypl a zapl monitor, kabelem to není. Dělá to to samé i pokud ho jen tlačítkem vypnu a zapnu. Jinak momentálně se to zhoršilo, že když ho pak nějak rozhoupu a jde, tak se mi třeba po 3-4 hodinách z ničeho nic objeví jen černá obrazovka, když vypnu a zapnu monitor, tak to zase jen problikne a je jen černá obrazovka... nevím co s tím... díky za rady