Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 10 000,-

Začínám se poohlížet po novém notebooku. Chtěl bych nějaký nový, ale relativně lacinější.
Chci jej používat primárně na normální práci. Pokud jde o počítačové hry, tak jen nějaké relativně nenáročné (např. Hearthstone, ale ten se dá, pokud vím, rozjet v podstatě na čemkoli).

Díky za rady a za tipy.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Lenovo B50-30 Black
toto myslim že je asi nejlepší volba v této cenové kategorii, žial stále s TN displejem, no ak chcete kvalitný displej, musíte si priplatiť, inak výkonovo tento notebook je taký jemný podpriemer alebo priemer, asi na také bežné používanie (kancelárske práce, prehliadanie internetu (mail a podobne), horko ťažko skype, a ešte ak tak pozeranie foto/filmy počúvanie hudby. Hry na tom nečakaj žiadne (ak tak tak možno jednoduché hry ako šachy, nejaké karty napr. poker, a podobne) jinak je to takové mno, ja bych si už priplatil do lepšieho (aspoň ať má IPS/PLS poprípade MVA/PVA displej, a kus lepší CPU)