Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sakání pc

můžete mi prosím někdo říct proč se mi sekne PC vždy při hře the Sims2 je to jen u týhle hry ale vždycky pravidelně se sekne a musim ho restartovat jeden muj známej mi řekl že to je stářím počítače a druhej muj známej mi zase řekl že to je tim že se mi pomalu chladí a tím se zavaří tak se chci zeptat jestli si mam kupovat novej PC nebo jestli s tim něco jde udělat?

Dá se s tím udělat docela dost věcí...

Zkontrolovat větráky, zda se točí; při té příležitosti je vyčistit a vyfoukat prach z chladičů
Napsat něco o konfiguraci PC - co když je to stará šunka, která na Sims2 nestačí?
Zkusit odinstalovat a znovu nainstalovat hru

atd.

no jako nám jednou ten počítač prostě pošel tak ho dal dohromady a od tý doby se seká mno:-( dřív se sekal furt ne jenom při hře ale normálně na netu když sem poušťěla hudbu a film tak se to seklo ale když sem si všimla že se ten počítač přestal sekat na internetu a dál skusila sem hru no a seklo se to.Takže prostě asi fakt koupit novej bude to asi nejlešpí díky za rady.