Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CPU 100%

Dobrý den. Na dost staré PC (musel jsem vyměnit HDD) jsem naistaloval legální WinXP, před tím tam fungovalo normálně. Zaregistroval, stáhl všechny aktualizace a některé programy. Teď mě CPU jede neustále na 100% a neznám příčinu. Lze s přiložených fotek něco vyčíst? Děkuji za odpověď. :beer: Bohu žel nejdou mě sen vložit obrázky, píše mě to že jsem nezadal typ souboru. Nevím jak.

aha msmpeng- to je Microsoft Security Essentials. tuším, že v xp už dlouho není podporován.

odinstaluj i ten google toolbar, pokud nepoužíváš.
po restartu znovu zkontroluj využití cpu. na vině mohou být chybějící, nebo špatné ovladače. musím do fachy, sorry. ze speccy sem vycucni info o pc a poudej, co jsi vše instaloval za ovladače.

CPU AMD Sempron Thoroughbret 0,13 technologi
Zákl. deska MSI MS 7021 (Sokec-A)

GPU Acer X223HQ (800x600@60Hz) 128MB NVIDIA GeForce FX 5200 (Microsoft Corporation) (cardExpert Technology)

RAM 512 MB DDR @133MHz (2-2-2-6)

Zvuková karta nenapájená.

Pořád to jede na těch 100%. :x: Jdu se pokusit najít ty správné ovladače.