Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dobra grafika vs slaby monitor

Zdravím, mam 22palcovy monitor 1680x1050a grafickou kratu MSI R9 270X gaming. Zajima me jestli mensi rozliseni meho monitoru ovlivnuje kvalitu obrazu a graficke zpracovani ve hrach a jaky by byl rozdil oproti monitoru s rozlisenim 1920x1080. Napr pokud v bf 4 nastavim ultra hd rozliseni projevi se to na mym monitoru nebo se to ukaze v horsi kvalite dane mym monitorem.Vim jen ze horsi rozliseni min namaha grafiku,tak bych mohl treba pri hrach nastavit vyssi nastaveni oproti tomu kdybych mel monitor 1920x1080 tak se to vykompebzuje ? A jestli.tam rozdil.je.nejaky vyplati se kvuli tomu kupovat novy lepsi monitor ? Dekuji snad jste to pochopily :D

Pokud máš monitor s rozlišením např. 1680x1050 tak nemá smysl nastavovat žádné vyšší rozlišení. Takže pokud nemáš UltraHD monitor, tak nikdy nenastavuj UltraHD rozlišení. Pokud si koupíš FullHD monitor, tak obraz bude vypadat dobře zase jenom ve FullHD rozlišení.