Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook do 25 000Kč

Zdravím,
mám čerstvě po maturitě a rozhodl jsem se nahradit můj starý nefunkční notebook. Hraji převážně CS:GO, LoLko, ale také si dělám zálusk na GTA V či Zaklínače 3. Na internetu jsem si našel pár notebooku, ale nejsem si jistý, zda cena opravdu odpovídá kvalitě.

1. notebook asus-g551jk-cn101h
2. notebook toshiba-satellite-l ... lternativy
3. notebook acer-aspire ... rec-003/#c

Děkuji všem :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Kde bereš to přesvědčení, že ke studiu VŠ budeš nezbytně nutně potřebovat notebook?
Vyjma toho, že za posledních cca 10 let stoup 2x počet studentů VŠ a X-krát klesla jejich úroveň (vystudují i blbci, kteří by před 10 a více lety nebyli na VŠ přijati) se nic zásadně nezměnilo. Školství je pomršený byznys jako každý jiný a nejsou důkazy o tom, že by studenti nezbytně museli mít notebooky.
Prý je to nějaká novodobá VŠ duševní nemoc ... Přijetí k VŠ studiu = nákup hermího notebooku v Alza.cz

Aktuálně řeším podobný "problém" a co jsem se díval, tak v ceně kolem 25.000 s podobnou konfigurací, se dají sehnat notebooky od MSI, Aceru, Asusu a Lenova, takže výběr posléze záleží pouze na osobních preferencí a důvěře ke značce.

Já osobně asi dám přednost Lenovu, jelikož mám od nich teď i starší model, se kterým jsem za dva roky neměl jediný problém a líbí se mi zpracování, včetně rozložení klávesnice.

Můj favorit: https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y50-70-black-d2 418199.htm