Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace grafické karty

Dobry den, potreboval bych pomoci s instalaci graficke karty SAPPHIRE HD 7770 GHz Edition 1GB GDDR5 (http://www.sapphiretech.com/presentation/product/p roduct_index.aspx?pid=1723&lid=1), jelikoz jsem nikdy grafickou kartu neinstalovat tak absolutne nevím postup, neco malo jsem si na netu uz cetl, ale nastal problem - muj tata se v tom docela vyzna a tak vse dela za me jenze dnes jsme se trosku nepohodli a tak instalaci graficke karty nechal na me, když jsem chtel tu starou (ATI/AMD Radeon HD 4870) vyndat a dát tam novou rekl mi, ze jestli chci tu novou znicit tak at to udelam, rikal jeste neco o nejakym driveru a tak vlastne nevim co delat, protoze na vetsine stranek pisou ze staci oddelat bocni kryt vyndat a dat novou grafiku + vse pozapojovat. Děkuji za jakoukoli pomoc nerad bych totiz penize utracene za grafickou kartu "spálil".

Nejspis jsem nerekl presne s cim potrebuji pomoc....vymenit grafiku novou za starou co se tyka soucasti to zvladnu (podle meho) s prehledem problem nastává tehdy, kdyz ma prijit samotna instalace, bylo mi receno, ze je k tomu potreba driver a odinstalovat staré ovladace graficke karty nebo tak neco a to je ten problem se kterym potrebuji pomoci..