Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade windows namísto plného systému

Zdravím, prosím poraďte. Problém nemám já, leč já ho řeším.

Byl zakoupen nový stolní PC bez OS a k tomu upgrade OS Windows 7. Povedlo se mi ho nainstalovat, leč aktivační kód není přijmut z důvodu, že není v tomto PC co upgradeovat.

Dá se toto nějak obejít? Např. nainstalovat stažené nelegál Windows XP nebo Vista a pak provést již zmíněný upgrade?

Díky Kuba

No věděl jsem, že se objeví zase nějaký chytrák jako shiro =o) nejprve pořádně čti, není to můj problém, já se ho jen snažím vyřešit. Jedná se tam defacto jen o ten klíč, protože z toho OS, co mi k tomu PC kamarád dodal, jsem ty 7 nainstaloval, jen nejdou aktivovat. A ano, j to logické, když je to jen upgrade, to jsem také psal. Ptám se, zda to nejde obejít. A prosím pište jen ti, co opravdu něco ví a ne jen melou pantem, na to jsem se mohl jít zeptat 60-ti leté sousedky =o)

Ano, opat som ja za chytraka a nie ten co sam sebe sposobuje problemy, ze... Majitel toho vymyslu je negramotny alebo nema ruky ze za neho pises ty? Problem riesis ty = mas ho ty. Komu patri dane PC je nepodstatne.

Nemas tam co obchadzat, pretoze nieje co obchadzat. Mas kod na isty produkt, ale nesplnas poziadavky toho produktu.

Skorej by som riesil preco ten windows 7 co tam mas, nejde aktivovat. Skusal si vobec cez telefon, zavolat do MS? To vyriesi pripadne problemy takmer vzdy. Ak mas neoriginal system, tak si problemy ries tam, kde si ho ukradol, tuna warez neriesime.

Pokud shiro píše něco coí nechceš slyšet neznamená to, že nemá pravdu. Koupil sis (ty nebo někdo jiný, to je úplně jedno) upgrade a nesplňuješ podmínky pro použití takového SW. Aby bylo možné upgrade aktivovat musí být v počítači instalován legální systém pro který je upgrade určen. Tečka.

A co chceš slyšet? Podmínky pro upgrade jsou zcela jasně a jednoznačně dané. Pokud je chceš obejít tím, že ukradneš OS a na ten pak použiješ upgrade tak jsi vedle. Kradený systém nejspíš neprojde kontrolou nástrojem pro ověření pravosti, který se při instalaci upgrade spustí. A i kdyby prošel legální systém tím nezískáš, to už bude jednodušší rovnou ukrást ty WIN 7.

řešení je prosté, leč dnes prakticky nemožné. Zakoupit legálně licenci OS, kterou pak půjde upgradovat. S ohledem na fakt, že XP i Vista se už koupit nedají, je ti upgrade licence k prdu.

A pokud řešíš "jak to nainstalovat", tak jednoduše, stačí ukradnout jinou verzi Windows, (ne)legalita bude totožná.

Aha, to som zle precital.
Aj ked ti nenapisem ja, toto nevyriesis lebo si si proste kupil blbost, ktora ti sama o sebe fungovat nebude, lebo neni na to urcena. Nic s tym neurobis. Ked to nechapes, je to tvoje minus.

Podobne, ked si kupis autobus, na druhy den sa vratis a budes chciet po nom vlastnosti a rozmery maleho auta, tak ti ho tiez nevezmu nazad a budu sa na teba pozerat ze ci ti nesibe.

Proste potrebujes instalacku normalneho windowsu, s tym updatom nic neurobis. Ten ti pojde len na uz funkcnom systeme. A ten ty nemas.

Zkus upravit registr :

Open regedit.exe with Start Menu Search and navigate to:

HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/Curr entVersion/Setup/OOBE/

- Change MediaBootInstall from "1" to "0".

Open CMD (příkaz.řádek) as admin and type :

slmgr /rearm

Then, close the command line window and reboot. When Windows 7 reboots, run the Activate Windows utility, type in your product key and activate windows.