Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můžu u Notebooku snížit rozlišení bez následků???

Když mám třeba Notebook s max. rozlišením 1920x1080, můžu rozlišení snížit na 1366x768, aniž by to mělo nějaký vliv na kvalitu zobrazení? Jde mi o to, že jsem si na rozlišení 1366x768 zvyknul a vyšší rozlišení mi připadají, třeba při práci na internetu, že většina webových stránek vypadá nějak hloupě a miniaturně...

V každom bežnom prehliadači je lupa na zväčšenie zobrazenia (Firefox CTRL +/-). To isté asi platí aj o operačnom systéme.

není to ani náhodou tak prosté,
bohužel je to tak tak, že mnoho vecí nefunguje jak fungovat má, aplikace nejsou pripraveny na rúznorost v zobrazováni, zvlášť aplikace založené na .NET mají vyjímečnou vlastnost delat ve svých dialogových oknech naschály, text se do okna nevejde, je orezán a tedy nečitatelný

nevadí, do prodeje jsou 4k display-e

.... :puff: