Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem r9 290

Myslíte že by kartu r9 290/x zvládnul zdroj seasonic 550w gold? Co jsem se díval na testy tak nejvíc sestava brala cca 450w. A ještě za kolik bych tak prodal r9 280x sapphire vapoor, za 4000kč asi jo ne? Záruka skoro 2 roky, kupoval sem to v dubnu. Dik

lenze to ze je zdroj napriklad 500 W tak to neznamena ze REALNE dokaze 500 wattov ukojit zariadeniam. Z tych 500 w realnych je asi len 400 cca.
Takze ak si kupi kvalitnejsi 600 W zdroj tak realne je asi 530w cize tam ma aj rezervu.
-------
A okrem ineho aj vyrobca udava tiez 600 watt Zdroj pre R9 290.