Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook vhodný na hry (GTA V)

Ahoj všichni,

chtěl bych Vás moc poprosit o Vaše tipy, názory, atd.

Chtěl bych si na VŠ koupit kvalitní notebook, který by všeobecně dost věcí zvládnul. Před 3 roky jsem si koupil HP Probook 4740 (parametry Vám nenapíšu, protože jim nějak moc nerozumím.

Jeho výkon bych si představoval asi tak, aby byl schopen něco rozjet (třeba GTA 5 ve full detailech, popř. o něco méně. Nechtěl bych aby to bylo na hraně (minimální požadavky).

Potřebuju, aby se nesekal a aby nebyl nějak extra malý nebo velký. :-)

Cenově bychom se pohybovali tak max. 30 - 40 tisíc korun.

Jste schopni mi něco takového dobrého poradit?

Předem Vám moc děkuju.

PS: budu rád, když mi hodíte nějaký odkaz přímo na ten notebook, když mi vypíšete požadavky hry a nebo hardware, co potřebuju, to mi nepomůže. :)

Děkuji moc. :-)

Dát za Notebook o 4000 víc, jen kvůli operačnímu systému ..... no, jak myslíš. Já notebooky bez operačního systému beru jako výhodu, jelikož osmičky stojí za prd a člověk si tam tak může hodit pohodové sedmičky 64bit..

Mám obavu, že na GTA5 ve full detailech bez sekání nebude současný notebook za 30-40 tisíc stačit. To bys musel asi dost přitlačit. A pak mít odvahu to těžké monstrum ještě pořád nazývat notebookem.

Na Youtube samozřejmě najdeš i videa, jak GTA5 krásně běží i na kancelářských šunkách za dvanáctku. Zda tomu uvěříš, je na tobě.