Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi klasicky vypnout počítač

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli nevíte čím to je ale, když dám obyčjne ve startu vypnout počítač (windows 7) tak to naběhně do té modré vypínací tabulky vypínání a prostě čekám čekám a nic nevypne se . Musím vždy vypnout počítač hardwarových tlačítkem

je dosti možne že pri poslednom zapinani sa kus umeliny v tlačítku na prednom paneli odlomil a tlačí na kovovy pliešok ktory spaja 2 kontakty (tie ktorymi sa zabezpeči zapnutie PC)
problem môže byť i v softwarovej stranke (chyba v OS, nebo nejaka aplikace "nedovoluje" vypnout OS a teda aj PC) alebo chyba môže byť v zdroji.
-
Ale najviac to vyzerá práve na tú softwarovu chybu.