Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotykovy displej a vlhke prsty

Ahoj, je u mobilu normální, že pokud má člověk mokré (třeba od potu) prsty a píše třeba SMS, tak si mobil začne dělat "co chce" například že sám naťuká nějaké znaky?

Koupil jsem Lumii 635 a až teď jsem zjistil, že je u některých těhle modelů problém s dotykovým displejem. Údajně ho má odstranit aktualizace softwaru - to jsem provedl, ale můj problém to nevyřešilo. Připadá mi nešikovné, že když má člověk trochu spocený rucený nebo například prší, tak mobil takhle blbne a ze psaní sms se stane náročnej úkol...

Jak říkám - aktualizace na to nepomohla ( i když zde psali, že by pomoct měla http://mobilenet.cz/clanky/lumia-535-dostava-aktua lizaci-systemu-ma-vyresit-problem-s-dotykem-19358/ diskuze ) . Je to takhle u mobilů častý jev, nebo mám ten mobil vrátit a koupit jiný? Případně jak se tomuhle při koupi vyhnout?

jdu do nastaveni - dotykove ovladani - a tam jsou jenom moznosti "probuzeni" (poklepanim na displej probudit telefon) "vibrace při použití navigačních kláves" Nic s citlivostí tam není, jsou tam jenom tyhle dvě možnosti a ty mi jsou k ničemu :/

To je uplne normalna vec ze ked mas mokre prsty alebo mokry display tak ti tym padom ZLE funguje dotik. Ja co mam mobil tiez to robi, na tablete tiez obcas a na 2v1 notebooky tiez trosku. I ked viem ze niektore tablety/mobily co su vodotesne tak tam funguje vpohode display.
Zbytocne budes vraciat = skor ta vysmeju na reklamacnom.

Ono hodne zalezi na tom, jak moc mokre, pokud by byly opravdu mokre, okamzite po umyti rukou bez osuseni, tak je to normalni, pokud jsou jen spocene, tak je to nesmysl. Respektive nemam vubec zkusenost s Lumiema, ale na zadnem Android telefonu se mi to nikdy nestalo, ani na cinskem JiaYu a to byl jinak pomerne velky zmetek.

to mate z tech svych Lumii, ktere tady tak propagujete. :-D

Ne fakt ne, tohle mi nedelalo ani To JiaYu ani Huawei ani ted Samsung, chodim z mobilem behat, pouzivam GPS, mam spocene ruce, beham i v desti, takze obcas nejakym tem kapkm nezabranim, kdyz zrovna koukam na displej, ale tohle to fakt nedela. Bud ma vadny foun nebo je to vlastnost Lumii.