Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem amd driver stopped responding

nedavno som si kupil novy pc a po case mi odisla grafika bola vadna tak mi ju zreklamovali a dali novu Sapphire AMD Radeon R7 250, 1GB aku som mal predtym ale teraz ked ju nainstalujem tak mi mrzneobraz a je potrebne restartovat pc ,zhasina sa mi monitor a vyskoci amd driver stopped responding ... ako by si to dalo opravit ?

Zkusit jinou verzi ovladačů grafické karty.