Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno AMD Radeon HD6850 - pomoc s crossfire

Zdravím,

nějakou dobu vlastním grafickou kartu s čipem AMD Radeon HD6850. Kamarád nedávno kupoval novou grafickou kartu a mám možnost koupit od něj (za směšnou částku) grafickou kartu se stejným čipem co mám já, tzn. Radeon HD6850. Chtěl bych se zeptat na možnost crossfire. S tímto zkušenosti nemám a celkem mě láká to zkusit.

Vlastní základovou desku MSI 870A-G54 (FX), která by crossfire měla podporovat. Procesor mám AMD Phenom II X4 960T. Chtěl bych se tedy zeptat na následující:

1) Co si myslíte o crossfire obecně?
2) Podporuje mi moje sestava crossfire?
3) Kdybych se ke koupi karty odhodlal, jak správně připojit kartu a spárovat s kartou novou?

Všem děkuji za případné odpovědi.

Já jsem se chtěl zeptat právě předtím, než to zkusím. Rozhodně nemám ve zvyku chodit se někam "vyplakávat". Myslel jsem si, že admini bývají ti rozumní, ale v tomto případě jste stejně omezený jako zbytek místních "odborníků". Jediný Billy42 mi odpověděl slušně a věcně. Očekávám, že za pravdu bude můj příspěvek i účet smazán :D. Přeji pěkný zbytek dne.

ono stačí, když napíše "co si myslíte o CF?" tak je to zcela jasně trololo co přišel jen prudit. Internet přetéká informacemi o CF, dotyčný ale chce informace pro jeho vlastní potěšení. A na dobře míněnou radu o sračkovitosti zdroje jen urazí rádce. Tomu blbovi přeju, aby mu to shořelo, nic jiného si ani nezaslouží. V hlavě vymeteno, ale má pocit, že je superman a že může každému přikázat, co mu může nebo nemůže psát.

Sestava CF podporuje, sám mám podobné grafiky v CF a pohoda. Stači zapojit obe dve grafiky a propojit je crossfire můstkem. Ovladače pak detekovali připojení druhé grafiky, takže nebylo třeba nic nastavovat (alespon v mem pripade).