Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebo PS3

Zdravím chtěl bych se zeptat zdali je lepší investovat peníze do PS3 nebo do tohoto pc http://aukro.cz/top-quad-4x4-2ghz-4gb-hd8570-2gb-1 000gb-usb3-wifi-i5377962023.html (vyměnil bych grafickou kartu za R7 260x kterou mam doma v současném pc, které už bohužel svým výkonem je téměř historické krom té graf. karty) a tak bych chtěl poradit zda li investovat do toho to pc nebo radši do PS3 děkuji za odpověd a přeji příjemný den.

výkon na úrovni dvojjádra intelu (do notebooku!), takový bych nechtěl ani notebook. Má to taky 4GB ram v ceně 300 Kč, disk za 1000Kč... Nevím, co tam nafukuje tu cenu. Nevíc se mi ten popis PC nezdá důvěryhodný.
Navíc si nejsem jist, zda tam není chyba v popisu integrované grafiky, na heurece je 7560D

TO Jako AMD si dělá srandu, že to má TDP 100W?