Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi DirectX 11

Dobrý den,
Koupil jsem si nedávno jednu hru na steamu, která potřebuje DX11, a po jejím zapnutí, se mi objeví chybové hlášení, že moje grafická karta nepodporuje DirectX 11.

Jenže moje grafická karta má podporovat DirectX11.

Vůbec netuším kde hledat chybu.

Sestava:
Grafická karta: AMD Radeon HD 6970
CPU: AMD Athlon X2 4200+ Dual Core (2200Mhz)
Základní deska: ALiveNF6G-GLAN
RAM: 3GiB

Ovladače grafické karty:
AMD Catalyst Control Center 14.501, která je údajně aktuální.

Ještě jsem se teď zkusil podívat na dxdiag, který vypisuje že mám verzi rozhraní directx: DirectX 11

Potom v ovladači grafické karty mám záložku software, kde je psané "Verze Direct3D: 9.14.10.01080"
Když pořídím screenshot: imEK