Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinFast PxDVR3200H na Windows 8.1

Ahoj mám TV kartu WinFast PxDVR3200H
http://www.leadtek.com/eng/product/6/377/intro.asp x#pitem=specification

a pokouším se rozjet na Win 8.1 x64
vím že výrobce na tuhle vykopávku drivery pro w8/8.1 nedodal, zkoušel jsem pro w7 a nefungují

nicméně mě zaráží toto:
http://www.microsoft.com/en-us/windows/compatibili ty/CompatCenter/ProductDetailsViewer?Name=Leadtek% 20WinFast%20PxDVR3200%20H%20TV%20Tuner%20Card&vend or=Leadtek&Locale=1033%2C2057%2C3081%2C4105%2C1639 3&BreadCrumbPath=Leadtek%20WinFast%20PxDVR3200%20H &LastSearchTerm=Leadtek%2BWinFast%2BPxDVR3200%2BH& Type=Hardware&tempOsid=Windows%208.1

hledal jsem drivery pro chip Conexant CX23885 ale nic jsem taky nenašel

Dík za rady.

WinFast není driver, WinFast je obslužná aplikace. Driver musíš instalovat nejdřív. Jestli výrobce nedodává drivery pro W8, tak to asi smolík, W8 pokud vím, neakceptují nepodepsané ovladače. Pokud máš WinFast nainstalovaný, zkusil bych spustit LiveUpdate, třeba to něco najde...

Zdravím, přešel jsem z win 7 na win 10 a TV karta mi hlásí při spuštění programu (WinFast PVR2) WinFast DTV přestal pracovat. Děkují za nějakou radu. Jelikož na stránkách výrobce jsem nic nenašel. Jak jste psal že vám pomohli.

mě na Windows 7 jela taky v pohodě ale včera jsem udělal update na Windows 10 a od té doby nic :( muže te mi zkusit poslat instalačku? Děkují. Zkusil jsem to přeinstalovat s ovladačí co jsem měl na CD a nic. email: dr-thrax@seznam.cz