Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaplnění disku

Dá se říct že do rána mám zaplněný disk C teda nejde ani defagmentovat a disk D je prázdný a je na něm 180GB volného místa,Nevím co se stalo a ani nevím co dělat.Poraďte prosím jsem samouk.

když si toto dělají uživatelé doma, je mi to celkem fuk, třeba je zrovna pustili ze školky.
věřili byste, že v práci kde je podmínkou zaměstnání počítačová gramotnost, nedokáže skoro žádná uživatelka (právě proto že má jen průzkumník se stromovou strukturou v "plocha" a "dokumenty") najít a používat zcela volný disk d:?

vlaďka: na d: si udělej složku s nějakým pěkným názvem, třeba d:\dokumenty
přesuň tam všechno z C:\Documents and Settings\vlaďka\My Documents
jestli máš na ploše ikonu Dokumenty, v jejích vlastnostech dej změnit umístění na d:\dokumenty
jinak ve wordu nebo excelu nebo co máš vlez do menu nástroje - možnosti - umístění souborů, změň to na d:\dokumenty

pokud vypaluješ v neru kopie cd/dvd, podívej se jestli ti nenechává staré image po vypálení na disku: start - hledat - soubory (to s tím psíkem - už jsi ho někdy zkoušela lechtat?) - všechny soubory - vyplň název *.nrg, cíl vyhledávání dej c:
co najdeš, zvaž jestli po vypálení ještě potřebuješ.

podobně tam můžeš udělat složky například "filmy", "obrázky", "hudba" - a sem přesunout co patří. bylo by dobré pro nové umístění změnit i cesty v registrech - mám pocit že to umí prográmek tweakui, je to free od mrchosoftu, dá se stáhnout z netu.