Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přídavná RAM paměť? Kterou?

Zdravím,

nedávno jsem si pořídil herní notebook ASUS ROG G551JK-CN100H. Je naprosto perfektní, ale právě po měsíci užívání, mi jako největší nedostatek přišla právě RAM paměť (8GB).
Na tomto odkazu: http://rog.asus.com/376092014/g-series-gaming-lapt ops/g551-upgrade-guide/, jsem se dočetl, že tento notebook má volný jeden slot, proto jsem se rozhodl se podívat do vnitřku notebooku a zjistit, o jaký typ RAM se jedná. Nejsem odborník, ale zjistil jsem, že se jedná o jakousi RAM od společnosti Samsung DDR3L (low-voltage 1.35V) 1600MHz, více informací jsem bohužel nezjistil.

Screen přímo z vnitřku ntb:
uAddP60.jpg

Můj dotaz tedy zní, jakou RAM paměť bych měl dokoupit, aby bylo vše v pořádku? Popřípadě nějaký český obchod?

Děkuji za odpověď a hezký den.

Žádná současná hra nepotřebuje více než 8 GB, stejně tak ti tolik nesežere prohlížeč ani kdybys měl otevřeno třeba sto záložek. U editace videa či požívání Photoshopu by to přes 8 GB jít mohlo, ale to spíše až v případě trochu pokročilejšího používání. Takže si radši ověř, že tolik paměti opravdu využiješ, ať neutrácíš zbytečně.