Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se po chvíli vypne

Zdravím,

už od rána řeším celkem nepříjemný problém, notebook se po startu při načítání OS vypne a tak to je pořád dokola. Jednu zvláštnost to přece jenom má, při zapnutí se začne roztáčet ventilátor na plné obrátky a postupně se stupňujou až dojde k vypnutí notebooku. Ještě dodám, že jsem měnil pastu na procesoru a chladiči od grafiky. Předem děkuji za veškeré rady, protože už pomalu přemýšlím, že ho budu muset prodat na náhradní díly.

Zapojil jsi vsechno spravne?

Nenapatlal jsi tam te pasty moc? Procesor se po spusteni zacne prehrivat a po chvili ochrana notebook vypne?

On uz ten notebook stejne asi k nicemu nebude ne? Pasta na procesoru a na grafice vydrzi po celou dobu zivotnosti notebooku, takze to zes ji musel menit je velmi pravdepodobne priznak toho, ze uz ten notas bude zraly dat do sberneho dvora.

Před tou výměnou mi blbla grafická karty na monitoru se mi zobrazovaly černé pruhy a bílé tečky, tak jsem ho rozebral vytáhl grafickou kartu přetřel kontakty isopropyl alkoholem a teď grafika se zdá v pořádku, ale něco jiného je špatně.