Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání her

Zdravím. Před týdnem tu byl dotaz na sekání her v notebooku, ale já se ptám na problém v počítači. Můj procesor a grafická karta: Amd athlon 64 x2 3600+, leadtek winfast px7600 gs tdh 256mb,windows xp profesional .Mám přetaktovanou kartu z 490 jádra a 350 paměti na 523jádra a 429 paměti. Problém je v tom, jako to bylo u notebooku, že se počase sekájí hry. Myslím si, že i když jsem si přetaktoval kartu, tak to tím není, protože se to sekalo už dříve před přetaktováním. Ptám se: může to být přehřátím jádra gpu když má teplotu při hraní kolem 70 stupnů? Nebo čím to je?. Předem děkuji

Nepise kolko mas ram, pri akych hrach sa to seka ale podla toho, ze to zacne robit po case by som to videl tiez na slaby zdroj, ktory nestiha dodavat stavu karte. Ta teplota GPU je ok (teda nie je az taka v pohode, ale nie je dovod ani na znizovanie vykonu gpu).