Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Lenovo G700 nejde zapnúť

Dobrý deň nemáte nejaké skúsenosti s notebookom, že keď zapojíte kábel do siete/ baterku a stlačíte tlačítko zapnutia tak vám nenabehne notebook ? Mám ho asi tak 1 a pol roka . Windows 8.1. Vopred ďakujem za nejaké rady :-)

Ahoj, presne to iste sa mi stalo s Lenovo G500. Mal som ho 1 a pol roka a nesiel zapnut ani na baterku ani s kablom. No najviac zaujimave je , ze na predajni ked som ho chcel reklamovat sa pustil bez problemov. Navrhli mi bud reklamaciu alebo odkupenie, tak som ho radsej dal prec lebo som mal este nejake problemy s baterkou.