Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC nebootuje

Ahoj, dnes ráno jsem vypnul PC, standardně v systému (Win 7 64-bit). Zhasnul monitor, klávesnice i myš, ale větráky a diody na PC zůstaly zapnutý. Musel jsem vypnout natvrdo (tzn. podržet start). obratem jsem zkusil PC znovu zapnout ale už se nenabootuje. Roztočí se větráky, rozsvítí kontrolky, slyším, jak se rozběhnou disky ale nic dalšího. Ani kontrolka indikující práci disku nebliká. Nevíte v čem by mohl být problém? Je to zhruba 2 týdny co mi v servisu měnili zdroj a přendavali HW do nový skříně a do dnešního rána to běželo normálně. Díky za odpovědi.

:-)

Ve zdroji bych problém neviděl, je to CORSAIR HX850i 850W, žádná low-end mátoha. Mně to přijde jako nějakej problém s připojenim disků. Na druhou stranu by se aspoň probudil monitor a začalo by to bootovat. Každopádně skříň jako taková se chová normálně, můžu regulovat otáčky, zapínat a vypínat osvětlení. Divný...

Smartfone nic?

Nieco je vadne, musis zistit co. Normalne sa vybere doska na stol a odpoji sa vsetko od kejsu aby sa vylucili skraty na kejs, zapne sa to pinzetou, idealne s jednou RAM v roznych slotoch. Pripadne speaker sa pripoji ci to pipa, s RAM, bez RAM, grafiku integrovanu skusit ak to ma, iny zdroj na test, od toho zavisia dalsie kroky.