Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10

Ahojte, keď som zapol pc hneď v lište my vypísalo že si môžem rezervovať windows 10, nemám poňatia teraz ako to funguje tak poporade:

1. Za stiahutie sa nič neplatí?
2. Oplatí sa mi ho vôbec inovovať?
3. Nerozumiem tej poslednej vete účtovanie poplatkov keďže ako vravia... je to úplne zadarmo a časovo obmedzené...

1. ano, nic se neplatí
2. TO si musíš rozmyslet sám (záleží na tom, jakým máš PC, jaký aplikace používáš, ...)
3. Že musíš platit svýmu poskytovateli za internetové připojení (platí zejména pro ty, co mají datově omezený paušál a neuvědomí si to, aby pak na MS nenadávali).

Toto je len dalsia verzia reklamy na Windows 10, nic viac.

Windows 10 sa bude dat stiahnut (po dobu jedneho roku po oficialnom vydani), aj bez akejkolvek rezervacii.
Rozumne je pockat na finalnu verziu a sledovat odozvy na webe, ci sa nevyskytne nejaka chyba (nebolo by to prvykrat u MS).

Nepises aky mas hardver a pochybujem, ze vyrobca Tvojho HW uz ma pripravene potrebne ovladace na Win 10.

A pak bude hromadná migrace na Linux, nebo předchozí verze woken. A nebo se to vyřeší tak, jak každej s trochou rozumu teď řeší přehršel reklamní masáže na webu. A nechytejte mě za slovo, jestli jste ochotni dobrovolně například čekat minutu, než si pustíte video na youtube a potom tam každejch 30 vteřin vypínat další reklamu přímo ve videu, tak jste padlí na hlavu. Stejně tak jako reklamy, vyskakující přes celou webovku se schovaným křížkem na zavření, který se objeví jen po najetí myší do správnýho rohu.

Jinak takhle - dá se to testovat a zkoumat ve virtuální mašině (je otázka, sice to mám nainstalovaný, ale moc jsem se k "testování" jeětě nedostal). A taky ještě nikdo neřekl, co bude za ten rok M$ chtít. Počkám do července 2016 a uvidíme, s Windows 7 Ultimate zatim problém nemám a jediný + bude možná DX12 :).