Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem exterák- smazane soubory

zdravím a předem díky za případné rady,
mám externí disk (2TB- skutečnost 1,8 TB) western digital, mel jsem na něm složku s filmy a složku se serialy, složku seriálů jsem vymazal a v pc po napojení vidět není (jen filmy), ale ted ten problém po napojení k tv panasonic tam ta složka neustále je a také se dá přehrát , skoro všechny díly např- simpsonovi 1 serie asi 25 dílů a 23 mi to přehraje, po napojení sem si spočítal velikost filmů a ty seriáli mi stále zabírají nějakých 300 gb, skryté soubory jsem zkusil ale nic mi to neukázalo tak nevím, byl bych rád za nějaké rady díky

no nevím po napojení k pc mi to ukazuje celkovou velikost 1,81 TB a všechny filmy ve složce mi to ukazuje 1,57 TB ale volnýho místa tam mám nějakých 19 gb A po pokusu tam dát film 30 GB tak mi to háže hlášku že je disk plný