Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s monitorom

Zdravím,dnes som si kúpil nový Monitor presnejšie "BENQ RL2455HM"

Išiel som hrať,presnejšie CS:GO. A mal som všade okraje aj keď som dal iné rozlíšenie. Keď chcem nainštalovať ten driver,tak mi to neako nejde. Pomôžete mi niekto prosím? :(
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Napíše mi to "Setup has detected that you already have a more functional priduct installed. Setup will now terminate"
Stlačím "OK" a tam mi naskočí "Setup Completed"

Setup was interrupted before Adobe Reader 9 could be completly installed

Your system has not been modified. To complete installation at another time,please run setup again.