Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o kontrolu levné herní sestavy

http://www.czc.cz/2c3m3pl1i2gmr8v7ffd1u0dn75/sezna m

Dobrý večer dnes jsem pro kamaráda skládal levnější herní počítač a zajímalo by mě jestli je vše v pořádku a jestli do sebe vše sedí. Pokud by bylo něco špatně nebo by jste měli lepší návrhy ničemu se nebráním a budu za všechny připomínky rád.
Případný cenový limit je 15.000 kč ale to je už uplný strop.

víceméně OK, MoBo není žádná hitparáda, ale s ohledem na nežravý G3258 asi OK.

Osobně bych Spartana nebral, připlatil bych stovku na Fera 2. Ušetřit můžeš na tom extra 12cm větráku, bedna větráky má (stačí zapojit jen ten zadní a navíc v BIOSu zregulovat otáčky)

dobre dam tam tedy G3450 chci se zeptat stafi ten procesor pro tu r7 260x ? a co si na tom zahraje ? novy pocitac mu skladam protoze by semnou chtel hrat hry jako far cry 4 nebo gta v. Grafika by s tim nemela mit problem, ale co ten procesor ?

grafika je řekněme slabší mainstream, pro hraní v nižších rozlišeních a/nebo detailech problém asi nebude. G3258 po nataktování dává většinu her bez potíží (tam ale musíš přitlačit na desce, alespoň lepší B85 od Asusu), problémy budou jen s hrami právě jako je GTA5, které využívají multithreading. Varianta je i3, ale to taky není hitparáda, navíc ta cena už odpovídá FX8300, což je procesor, který už v lecčems snese srovnání s i5.

Takže za tuto cenu to bude vždy kompromis.