Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook hučí a nemá proč

Dobrý den, prosil bych o radu,
mám rok starý notebook a nikdy s ním moc problémy nebyly. Před asi 3 měsíci mi notebook začal vydávat zvuky, jakoby tikat, ale potichu, někdy se to ozývalo potichu, někdy vůbec. Ptal jsem se na to, většinou mi lidi odpověděli že je to občas normální, je to jen zvuk otáčejícího se hw uvnitř. Moc jsem tomu nevěnoval pozornost, jen jsem si zálohoval soubory (raději). To ale není má otázka.

Před třemi dny jsem si prohlížel drivery a ukazovalo to, že bych si mohl updatovat nový driver intel (zjistil jsem to v AMD centru), rozhodnul jsem si to stáhnout, abych měl všechno aktualizované. Dále jsem si stáhl další aplikace od intelu, které mi byly doporučeny. Jak jsem poté notebook zapnul, začal hučet, nikdy předtím takhle nehučel. Myslel jsem si, že pokud ty updaty odinstaluju, vrátí se zpět všechno do normálu. Den to fungovalo v pohodě, a pak to opět začalo hučet. Sedím, prakticky nic na něm nedělám, začne jemně hučet tak na 1 minutu, pak přestane, a asi po půl hodině zase začne.
Omlouvám se, pokud se ptám jako blb, ale jsem laik, jsem rád že mi notebook funguje.

HP Pavilion 15 Notebook PC
Windows 8.1 64bitový
Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz

AMD Radeon HD 8600M Series - ten mám aktualizovaný na 14.12
Intel(R) HD Graphics 4000 - ten jsem chtěl teda aktualizovat na 15.33.35.4176, ale víte jak to dopadlo

co to proboha živého lidé furt mají s aktualizovaním

když dáš ďáblu prst urve ti ruku, NIKDY NIC neupdatuj pokud neco funguje jak má a nemáš k updatu konkrétni dúvod, nikdy nevíš co se stane, už byli takové mega aféry s updaty že človek by čekal že to lidí poučí ale nedeje se tak

na tomto odpozorovaném faktu, lidé jsou nepoučitelní, založili své podnikáni osoby a firmy označované jako ŠMEJDI, a jsou velice úspešní ve svém podnikáni

.... :puff:

Obnov to na vyrobny stav a uz nic neaktualizuj.
Alebo si to odvir.

BTW. spustanie vetraku je za urcitych okolnosti normalne. Napr. ked je teplo alebo zasraty chladic chlpmi alebo zapchate vetracie otvory lebo to mas na nejakej posteli apod. Teplotu CPU si mozes pozret v speedfan, vytazenie v spravci procesov v ctrl-alt-del.