Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB z TV Panasonic

Dobrý den,
vím, že se to tu několikrát řešilo, ale USB bylo přehráváno v TV Panasonic, ten si to samozřejmě zformátoval a nyní je nečitelné v PC.
Nicméně win si nainstaluje ovladače, oznámí, že zařízení je připraveno k použití, ale není vidět ve správě počítače je vidět a ve vlastnostech píše vše ok.Ve správě disků vidět není, takže mu nemůžu přiřadit písmeno. V TCommanderu je vyměnitelný disk, ale nelze otevřít ani formátovat.

Ked si spustis prikaz diskpart (z cmd spusteneho cez pravy klik ako spravca) a napises tam priklaz list disk tak to vypise co? Ked tam bude uvedeny tak daj prikazy select disk cislo, clean, a pripadne aj create partition primary. A potom to sformatuj na FAT32 idealne.