Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook hp preinstalace windows

Notebook hp probook 5330m

Na notebooku je nainstalovany ubuntu 14.04.

Při vloženi karty s windows 7 a spuštěni nejdřiv to hazelo chybu to už sem vyřešil teď ale se karta ani nespustí když ji zvolim v boot menu tak se rozjede jen ubuntu.
Prej by to mohlo bejt nějak zamkly v biosu jen nevim co to je nevi někdo co mam vypnout diky za pomoc

Všechno funguje kartou myslim SD paměťová karta.

Jde o to že zapnu notebook zmačknu F9 najede mi vyběr zařizení ze ktereho bootovat zvlolim SD karta a předtím my to aspoň hazelo chybu hledal jsem a zjistil že obraz ISO musim vytvořit přes program to jsem udělal.
Teď když dám znova F9 vyberu SD kartu tak se mi začne spuštět normalně ubuntu.

Boot z SD nepodporuje kazdy notebook. Lepsie je pouzit USB. Ale vacsinou to podporuju.
Ak tvoj notebook podporuje boot z SD, tak si musis vytovrit tu kartu tak, aby bola bootovatelna, a nastavit si spravne UEFI boot/legacy boot trebars aj v tom bootmenu.
Ked ti to z SD karty nenabootuje tak si tu SD kartu vytvoril blbo.

Není tam recovery podle vyrobce se ma mačkat F11 což sem zkoušel a nic.

No to man ted stahle čistý ISO obraz z ulozto bez uprav ale možno je blbej.

Stahnout z microsoftu teda nejde fajn. Prostě skusim jine to ISO možna nefunguje
A ještě kouknu na ten bios jestli tam neni něco jinak. To bych dal vědět.

Diky moc