Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení mikrofonu

Dobrý den,

mám u notebooku nefunkční zdířku na zapojení mikrofonu, nicméně zvuková karta je funkční.
Zajímalo by mě, jestli to mohu obejít tak, že bych mikrofon zapojil do redukce 3,5mm jack (M) -> USB (F) a to poté do redukce UBS (M) -> USB (M), kterou bych bych pak zapojil do notebooku.

Předem děkuji za pomoc

takéto zariadenie neviem či existuje, ale ak jestvuje, pravdepodobne bude treba k nemu doinštalovať nejaký softvér či ovládač z priloženého CD/DVD. Ešte je tu druhá možnosť, deaktivovať pôvodnú zvukovú kartu na doske v BIOS-e/UEFI počítača a zakúpiť USB zvukovú kartu, dnes už USB zvukovky majú prijateľné ceny. Ak je ešte NTB v záruke, nič by som neriešil a poslal NTB do záručného servisu.