Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aplikace "Klávesnice na android"

Zdravím poradnu,
na původním telefonu HTC Desire S jsem měl skvělou klávesnici, která na výšku měla klasickou mobilovou klávesnici, slušné psaní s T9 i bez. Teď jsem koupil Honor C3 a mobil je to sice skvělý, ale s klávesnice jsem zoufalý.
Stahnul jsem si klávesnici Jelly Bean Keyboard 4.3 ale není to ono.
Proto scháním klávesnici která bude na výšku mít klasický vzhled, nebude dělat za slovama automaticky mezeru, nebude mi kecat do toho co píšu a nechá pravopis a vůbec všechno na mě.

Nevíte o něčem?

Nechci prudit, ale prosím zdržte se připomínek jako že si mám zvyknout na swype klávesnici, nebo něco podobného. zkoušel jsem a nechci.

Děkuji

Nečekám, že po stažení a instalaci bude všechno tak jak si představuju. S každou klávesnicí, která vypadal aspoň trochu nadějně, že bude podle mých představ jsem strávil desítky minut.

Klávesnici TouchPal jsem si stahnul, ale nedokážu tam nastavit základní požadavek a sice to aby klávesnice byla 3x4 tedy klasická mobilová.