Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna AGP grafické karty na starším počítači

Mam takovej dotaz, chtěl bych měnit graf. kartu a chtel bych se zeptat jetli by moje pc novou g.kartu(ATI rage 128 pro )"utáhlo" CPU intel celeron 633MHz, RAM 192 Mb, HDD 10 Gb (5400 RPM), současná grafická karta NVIDIA GEFORCE2 MX/MX 400 32 Mb:x:.

Předmět "Pude to ??" opravdu není moc dobrý... - viz pravidla pro pokládání dotazů (touchwood)

Pokud tomu rozumim, tak ted mas GeForce2 MX400 a chces ji vyhodit a pouzit Rage128Pro? Nedelej, to, ta Rage je o nekolik generaci starsi a bude podstatne slabsi. Pokud chces upgrade, podivej se v bazaru po necem jako GeForce3 Ti200, GeForce Ti4200/4600/4800.