Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tel do 8K

Chtěla bych se zeptat jaký si mám koupit telefon do 8mi K. Moje požadavky:
telefon celý bílý zepředu i zezadu, lte, velkou baterku, foťák min 13mPix, česká distribuce -reklamační servis kdyby náhodou v ČR! Displej 5 palcu, min 4 jadra.

Pokud jde o kvalitu provedeni a funkce, nikoli o design, tak prave muzes vybirat jen ze Samsungu a LG, ostatni znacky se tezce nechytaji. Ale samozrejme predevsim u Samsungu je tich modelu milion, takze to chce dobre vybirat.

Za me neexistuji lepsi founy nez SGS4 i9506 a SGS5. LG G3 mi vadi tlacitka hlasitosti.