Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače DVD-RAM

Mám vypalovačku Samsung SH-182D BEWE. Nepracují s ní žádné ovladače.Nemáte někdo odkaz na drivery od Panasonicu?
Nejlépe upravené-stále se mi nedaří je upravit - viz 16059.Nějaká chyba s programem I6Comp verze 0.20
Díky.

Dobrý den,instaloval jsem taky jako vy stejné ovládače,ale jenom jako první 24_10_2003 a pak upgrade XPDrv5026BHAOEMEN a fungovalo mi to dobře.Teď jsem se díval na vaše odkazy a vy tam instalujete jen základní ovládače.Opravdu to tak funguje?Já jsem nikde žádné základní ovládače nenašel,jen na Czech computer,ale tam jsou stále stejné a jen ty jedny s datem 24.10.2003.Děkuji za odpověď.