Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný smartphone (4-5k)

Dobrý večer, sháním nový mobil, který bych využíval mimo hovorů a sms převážně na hry, internet, youtube a filmy.
Vím že cena není zázrak, ale více za něj momentálně dát nemohu.
Chtěl bych alespoň 5 palců.
Moc děkuji všem za návrhy a rady.

Na hry je ta cenovka znacne problematicka, pokud mezi cilovym vyuzitim neni GPS, mohl by pro tebe byt atraktivni Mediatek, ten se ale zase vylucuje s internetem, chybi LTE sit.

Za penize, ktere mas muzes mit pomerne slusne Lenovo A6000, ale je to proste s lowendovym procesorem Snapdragon 410 coz je v teto cenove kategorii typicke, na druhou stranu krome nejnarocnejsich her na tom hrat pujde Je tu ale jeste problem s nepodporou site Vodafone 900MHz, pokud bys mel tohoto operatora.