Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk z TV do DK

Zdravim,
pořídil jsem si novou Tv - Sony Bravia 40W605B a zapojil k němu min. 10 let staré DK - LG LH-CX440Y. Propojeno mám SCART kabelem. Problémem ale je to, že mi nejede zvuk TV přes DK. Tak bych potřeboval poradit jaký kabel mám dokoupit, jestli vůbec to půjde. Děkuji

Jake ma ten LG kram vstupy?

Principialne ak mas ten scart na spravny smer (neni to jedno), tak by malo ist stereo. Je dost nezmysel pripajat stereo na 5.1 kino, ale ked myslis. Ak ma to kino 5+1 vstup mozes si kupit nejaky spdif dekoder, ak ma digitalny vstup tak to prepoj digitalne (spdif).

Normalne sa prehrava na domacom kine nieco s 5.1 zvukom a zvuk ide z neho, nepotrebujes prepajat zvuk z TV.