Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgradovať pc?

Čaute nedávno som si kúpil grafickú kartu Gainward GTX 750 Ti 2GB GDDR5 a samozrejme hry mi idú oveľa lepšie ale niektoré na max. detaily sekajú.
Zbytok mojej PC zostavy je dosť zastaralý:
Doska Gigabyte MA78G-DS3H DDR2 1066Mhz
RAM 4GB DDR2 1x2GB 667 Mhz a 1x2GB 800Mhz
AMD Phenom 8650 X3 2,3Ghz

Moja otázka znie, že ak dokúpim procesor, ramku a dosku, či mám istotu, že sa mi zlepší FPS v hrách?

Ďakujem

nee já se neptám na jaký detaily ale jakou hru nerozjede ... rozjede to všechny hry a uplně dostačujícně pro běžnýho nenáročnýho hráče :) shadow of mordor 1080p high uplně vklidu a grafika mi špatná nepříjde, Ryse son of rome uplně vklidu, assassins creed unity na nižší detaily taky vklidu ... za ty 4 tisíce je ta karta uplně libová ... nevidim v dnešní době vůbec důvod si namachrovaně kupovat karty jako 780ti a podobný věci na hry ... když rozdíly mezi low a high sou uplně skoro až normálnim okem neznatelný.. nejsme v roce 2007 kdy si magor musel koupit high end aby měl u crysis 1 zapnutý stíny a odrazy ve vodě ... dneska je to samozřejmost na nízký detaily ... fakt to dneska nechápu ... pro 1080p je tahle karta uplně super.