Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TMPIN0 60-70 stupňů, prosím pomoc

Dobrý den všem,
prosím o pomoc,radu cokoliv mám sestavu : Základní deska Asus M4A785TD-V EVO, porcesor AMD Phenom(tm) II X4 965 chladič SilentiumPC Spartan PRO HE924, grafickou kartu AMD Radeon HD 7800 Series a HDD SAMSUNG HD502HJ. Když zapnu počítač mi začne hlásit teplotu u senzoru TMPIN0 teplotu okolo 60 stupňů a po zatížení stoupá až k 90. Přitom jádra hláší 0 stupňů. Nevíte v čem je problém. Kontroloval jsem pastu a je ok, nebude ale přeci jenom třeba vyměnit. Dškuji za radu.

u senzoru TMPIN0 teplotu okolo 60 stupňů a po zatížení stoupá až k 90. Přitom jádra hláší 0 stupňů.

Ak je TMPIN0 teplota CPU, tak bude s chladičom niečo zle. V BIOSe by mohla byť teplota uvedená normálne.