Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 8.1 nefunkčí klávesnice na NTB

Ahoj.
Mám Lenovo IdeaPad G500s touch s Windows 8.1.
Před pár dny se mi objevil problém... Přestala mi fungovat klávesnice. Nemyslím si, že to je hardwarový problém. Když NTB restartuju, tak na přihlašovací obrazovce funguje. Jakmile se však přihlasím, tak fungovat přestane. Napadlo mě reinstalovat Windows. Jenže mám program do školy, se kterým potřebuji do konce školního roku intenzivně pracovat, jinak budu opakovat ročník. Program mi bude fungovat jen s licenčním souborem, který mi bude zaslán vývojáři a podle mých zkušeností to trvá dost dlouho. Mým jediným řešením tedy je oprava chyby.
Snad chápete, že to velmi spěchá a budu rád za každou pomoc. :)
Moc díky.

Zapomněl jsem dodat, že ani externí klávesnice nefunguje.
S Windowsem jsem nic nedělal... Přišlo to z ničeho nic.
Nefunguje nikde kromě přihlašivací obrazovky.
Ctrl a Fn zkontroluju stejně jako nastavení. :)

Ok. Takže je to už v pohodě. Nejspíš si ze mě chtěl někdo udělat srandu, tak mi v nastavení vypnul klávesnici.
Jen pro lidi, kteří mají třeba stejný problém a hledají řešení: Na přihlašovací obrazovce je ikona "usnadnení". Tam najdete nastavení pro klávesnici...
Díky za pomoc :)