Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vaše zkušenosti s NOTEBOOKem MSI GE60

zdravim, mám v plánu si koupit za několik měsíců notebook MSI GE60 2PE-O62CZ s I7 2.4 Ghz, 8GB RAM, GTX 860M..
Chtěl bych se zeptat na pár věcí..

1) Máte někdo zkušenost s tímto notebookem?
2) GTX 860M - Je to "pouze" DDR3 nebo DDR5? nikde jsem nemohl najít specifikace(asi jsem hloupej)
3) Prý se při větší zátěži až neúnosně přehřívá (99°C +) Lze vyřešit chladící podložkou a je to velký handicap? samozřejmě, že s vyšší teplotou klesá výkon, ale klesá aj např. životnost notebooku?
4) SSD - Je v něm 1TB memory ale i přesto hodně lidí píše, že si museli dokoupit SSD.. Trochu nechápu proč..
5) Koukal jsem na review na yt a hry např. Grand Theft Auto 5 na high okolo 40 - 60 fps, nebo BF 4 a taky okolo 40 fps. Je to realné? nebo zas nějaký vtípek od tvůrců videa?

Občetl jsem hodně recenzí, spíše na .com než na českých a dostává dost dobré hodnocení.. Ale i přesto se raději ptám ještě zde.. Samozřejmě, herní bomba to není, ale je třeba v porovnání s jinou značkou, nebo jiným modelem od MSI do 30 000Kčs lepší? nebo se dají najít aj lepši/výkonnější modely např. od lenovo za stejnou, nebo nižší cenu?
Díky za odpovědi,rady a názory.. uvítám vše..
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Jo a malém bych zapomněl, notebook se dodává s W8.1.. Já moc příznivcem Windows 8 nejsem tutíž se obávám, že s W8 přijde rapidní pokles výkonu ntb :( třeba oproti W7.. Co je na tom pravdy? ještě jednou díky)

jestli to budeš kupovat až za pár měsíců, je možné, že se nabídka na trhu změní a ceny porostou. Teď mají eshopy nakoupeno za staré ceny, ale dolar šel nahoru a když budou dokupovat, bude se zdražovat.

Na tvé otázky už ti odpověděli přede mnou, já jen navrhnu alternativu v podobě Lenovo Y50-70. Má lepší podání barev, bytelnější konstrukci, o generaci novější a lepší grafiku a je v něm SSD - to významě urychluje načítání a běh systému. Bez SSD to dnes nejde :)

Mám na mysl tento model - http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-y50-70-cerna_15/1 70983/produkt