Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zostava do 1500e

Dobry den prajem bol by som velmi rad ak sa tu najde nejaky zdatny clovek co sa vyzna v hardware aby mi poskladal pocitac do 1500eur pocitam skrinu zakladnu dosku a vsetko na nej s chladenim ... Super by bolo vodne ale ak je vyhodnejsie bez tak bez ... Keby boli vsetky komponenty z jednoho obchodu a za dobru cenu bol by som velmi rad koli donaske
Diky moc :)

Inak v prípade RAMKY dokúpiš len modul, v prípade grafickej karty, nebo procesora, musíš kupovať uplne novej a starej ti je pak nanič,.... preto treba kupovať čo najlepšiu grafiku, cpu, a pak už ramky vieš dokúpiť hockedy (ak bude potreba)