Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor

ahoj mám základní desku gigabyte M52S-S3p osazenou procesorem amd sempron(tm) 2800+ 1.6ghz Chtěl bych dát silnější procesor.Můžete mi poradit jaký by byl vhodný díky
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

přesně tak.Mám to převážně na net.A ta rychlost je někdy hrozná.pokud běží při startu antivir,tak nemám šanci po startu cca 10 minut neco delat a to me se....:) Tak sem myslel,jestly se to dá nějak zrychlit za pár babek,nový zatim kupovat nechci mám ted jiny vydaje,ale asi budu muset ze?

Odinstaluj dementny antivir (ked si ho nevies nastavit nech nescanuje furt), prescanuj to s MBAM a adwcleaner v nudzaku, a pouzivaj to tak jak mas. Mozes si kupit silnejsi CPU ak chces, ale tvoj aktualny problem je skor zasraty Windows kdejakymi antivirmi a mozno aj virmi apod