Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lagy s normálním pingem

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Asi poslední 4 dny, když hraju např. CS:GO nebo Heroes of the Storm, mi dělá notebook to, že asi každé 2 minuty se mi to jakoby sekne, a v CS:GO to je tak, že jdu normálně hra běží a pak se objevim třeba tam, kde jsem byl asi před 4 sekundama. Určitě to není FPS, dřív mi to nědělalo. Přijde mi, že se to děje od té doby co jsem si dal Stáhnout Windows 10 nebo co to je, jak teď má skoro každý v hl. panelu. Ping mám normální, okolo 30-60ms. Zkoušel jsem příkaz do cmd.exe : ipconfig /flushdns jestli by to nepomohlo, ale nic...

najdi si v helpu, co dělá parametr "flushdns" a zamysli se, co by měl mít společného s tým pingem. (nic)

pokud stahuješ kretenismy jako nepotřebné demoverze win10, pak stahuješ a instaluješ i cokoli jiného. to znamená, že windows už jsou pravděpodobně dávno rozesrané a neopravitelné.
pak je normální použít poslední zálohu.

pokud žádnou zálohu nemáš, protože o nasce nebo rozděleném disku může administrátor tvého notebooku jen snít, projdeš si všechny tebou doinstalované sračky, co se (třeba nekompatibilně) spouští po startu: ms autoruns.

Nestahuji žádné demoverze, ale přímo oficiální Windows 10 (nevím jestli se to stahuje či co) ale OFICIÁLNĚ WINDOWS 10 UVEDL DO PROVOZU REZERVACI WINDOWSU 10, když na tu ikonku najedu myší zobrazí se stáhnout Windows 10, já jsem tam vybral Zarezerovat nebo něco takového a ono to napsalo že můžu normálně dál pracovat a ono se to stáhne samo, tak nechápu proč to tak hrotíš, myslím že jsem to napsal srozumitelně....

Přijde mi, že se to děje od té doby co jsem si dal Stáhnout Windows 10

dík za objasnění. nedal sis nic stáhnout, ale rezervovat. na ping to pochopitelně nemá vliv.

za celý den ses nepoptal známých nebo sousedů se stejným providerem, jestli jim to dělá taky? během dne se to nějak mění?
providerovi můžeš napsat, ať ví že je v tvojem baráku problém, ale stejně musíš počkat do pondělka.

ta reklamní stránka ping-test je neskutečně hnusná, chápu že dětem se to líbí. jestli sis od nich stáhnul nabízený "booster", pak je jasné, proč máš problém.
ten herní server leží taky v americe, nebo proč používáš ping-test.net?

Pardont, spletl jsem si stánky, neměřím to na ping-test ale na pingtest.net, ty ping-test jsou strašný no, a žádný booster jsem si nestahoval, mam akorát Driver Booster 2 a Advanced SystemCare 8 ale tím to není to mám v pc už asi půl roku. Mému dodavateli internetu nebo jak se tomu říká (konkrétně vyladěný internet) jsem psal už 2x od té doby co se to děje a nic, nepřišel mi ani email o přečtení.

mam akorát Driver Booster 2 a Advanced SystemCare 8

začni uvažovat o nové instalaci systému bez obou těchto sraček, nemají ve funkčním pc co dělat.

pingtest.net chce javu pro testování "packet loss": to je trvalý bezpečnostní průser a díra pro viry.
server mi to pro test přiřadilo už rozumnější, ping asi sedí, jitter/kolísání v normě.

za tento víkend si tu stěžuje víc lidí na výpadky připojení na herní server jakéhosi cs.
buď je to náhoda, nebo všichni zapaření sedí doma a přetěžují serverovnu.

A můžete mi říct, jestli ve Správci souboru máte také proces winlogon.exe ? Myslím že to mám od té doby, co se mi objevila ta rezervace Windowsu 10. Četl jsem, že to je vir, trojan, tak se ptám, jestli tam je jenom když mám v pc vir a nebo tam je i normálně, teď jdu skenovat PC tak uvidim.

Ok, já ten SystemCare 8 používám když jdu hrát, je tam tlačítko Boost a to vypne zbytečné procesy na pozadí a vypne to Windows Aero, což opravdu zvýší výkon, a pak tam je velmi chytré skenování PC a tak tak to taky používám.

winlogon ma kazdy, je to sucast windows. Nemal by ostavat visiet spusteny, ale zavisi to od win a od rozdrbanosti win apod. Samozrejme je aj mozne aby sa vir nazval winlogon.exe alebo trebars windows.exe alebo aj explorer.exe, to sa zistuje podla okolnosti alebo si to prescanuj s MBAM v nudzaku apod.

spyhunter4 - máš tam samý bordel k ničemu.
avast - jen ve free verzi, jinak je to další znefunkčňovač.

procesy v paměti zobrazí v 32bit codestuff starter, nebo 32/64b: process explorer, mitec tmx.
nebo obyčejný správce úloh, ale musíš ho nastavit:
- zobrazení procesů všech uživatelů
- zobrazení sloupců: cesta k souboru nebo příkazový řádek. pak vidíš odkud to běží = jestli je to podezřelé.

Tak jsem to odinstaloval ty kraviny a lagy mam furt. Ve hře Heroes of the Storm mi to píše že mám vysoký ping, a pak mi to udělá to co tu furt píšu dokola, vypadne jakoby internet, obraz mi běží, a pak se objevim tam, kam jsem klikal během toho seknutí. To samé v CS:GO ale v Guild Wars 2 se to neděje, nechápu. Možná bude problém někde uvnitř toho přístroje, který dělá signál WiFi.

Když to začalo poptvé blbnout, tak to bylo když jsem z tréninku přišel domů a brácha si stěžoval že se to takhle seká. Bylo právě ten den kdy vypustili tu rezervaci Windowsu 10. Nic jsem neinstaloval (až na Heroes of the Storm, ale to bylo až po 2 dnech co jsem o tom věděl).

Tie updaty mozes skusit odinstalit (v ovl.panely-windows update, je tam aj historia aj moznost uninstall), alebo obnovit system do bodu spred tou aktualizaciou (start-programy-prislusenstvo-systemove-nastroj obnovenia), a uvidis. Nerobil brat nahodou cosi s routrom apod? Pripadne mozes aj sa opytat providera ci nema nejaky problem apod.

... hlavne ale najprv odstran vsetky antiviry a podobne veci (virtualne sietovky hamachi apod), aby si vylucil ze sa nejak do toho seru. Alebo to hras cez hamachi?

Nehraju to pres hamachi, hele psal jsem na steam forum, a tam jsem zjistil ze to nejspis je Packet Loss, nevim jak se to jmenuje cesky. Dival jsem se na videa z csgo jak to vypada a bylo to ono. Je to packet loss, akorat nevim, jak to opravit.

Nebo nepíše to že mám vysoký ping, ale že mám špatné připojení k netu (Your connection is expiriencing high latency and your gameplay experience may be less than ideal. Reasons for this happening may include.
-Issues with your local network configuration or internet connection.
-You are playing from somewhere far away.) Tuhle zprávu mi to píše. V CS:GO mám ping 35, a potom se to stane, a pak to píše že jestli se to nepodaří znovu připojit do 25 sekund, budu odpojen ze serveru.

!!!!!!!!!!!!!!!ALE ZASE MI FURT PŘIJDE DIVNÝ, ŽE TO DĚLÁ I BRÁCHOVY KTERÝ MÁ JINÝ PC (A JE PŘIPOJEN NA NAŠÍ WIFI). Jak říkám, podle mně to bude tim jak Microsoft uvedl tu Rezervaci windowsu 10 a nějak se do toho mohl dostat vir někomu, a nebo máme problémy s wifi a to už se vyřídí s naším dodavatelem.

když na to koukám, tak se mi to od chvíle co vyskočila Win 10 věc, se mi to děje taky
hlavně u TF2 - dříve při mid-fightu cca 120 FPS, teď bezdůvodně padají i pod 40 (normálně jsem i streamoval)
všechno sem vypnul atd., ale žádná změna

Jenže to je FPS, ale mě se zdá že tohle je spíš internet protože v Heroes of the Storm máš třeba vlevo dole postavu která se ti v okénku hýbe a když se mi to jakoby lagne tak zvuk mi jde, klikám aby se někam hnul tam se ukazuje ta trasa, ta postavička v tom okénku se taky hýbe akorát prostě nevim co se děje protože to mám zaseklý, a pak se objevim po 3 sekundách o kousek pryč.

montuješ se do rok starého dotazu.
tazatel měl totálně rozesrané neopravitelné windows "díky" svinstvům jako Driver Booster 2 a Advanced SystemCare 8.
léčení je u vás obou stejné: systém s vadnými ovladači nahradit čistou instalací s normálně nainstalovanými ovladači = jak píšeš "NE upgradovat".