Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spuštěním počítače

Zdravím všechny,

chtěl bych Vás poprosit o pomoc. Mám acer aspire V3-771G a ten se mi dneska nechce načíst sice naběhne logo aceru i windows ( ten mám windows 8.1) ale potom je jen cerna obrazovka a kurzor myši.Řekl bych, že se stala chyba v systemu a potřeboval bych poradit jak vratit pocitac do tovarniho nastaveni nebo jinak reinstalovat system.

Děkuji za opdpověď nebo případnou pomoc.

Tak jsem zkouknul jedno video watch, kde radi jak preinstalovat win 8. Udelal jsem to podle návodu. Napíše mi to že mám poškozený systém a že se mi znova nainstaluje systém no pak se objeví zase černá obrazovka :-) a dál se nic neděje. Hm nevim jak spustím nouzovy režim ještě kouknu na net.