Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herná myš laserova/opticka

zdravím, potrebujem poradiť s vyberom myše na hranie FPS.
momentalne mam:
https://www.alza.sk/a4tech-bloody-v7-v-track-core- 3-kovove-pojazdy-d497039.htm

nieje zlá, ale proste mi nesedí, mam ju tri mesiace a pride mi priliž veľka,ťažka čiže sa snou zle mieri, niekedy sa mi zda že je opticky senzor nejaký nepresný, že to nieje uplne ono... :)

rozmyšlal som že kupim niečo taketo:
https://www.alza.sk/a4tech-xl-747h-gaming-motiv-pa vuk-hnedy-d317461.htm táto za dobru cenu a je to laserova myš, čo podla toho čo som čital na Googlu je lepšie, no tiež si chcem dať poradiť od niekoho kto sa dotoho viac rozumie čo je vlastne lepšie

https://www.alza.sk/steelseries-rival-optical-mous e-black-d505341.htm toto je druhá ktoru som našiel, sice stojí 50eur čo je veru dosť za myš, ale napríklad aj top1 hrač CSGO hraje s touto myšou, ako aj veľa dalších TOP hračov, ale je to opticka myš tak neviem.... oplatilo by sa kupiť niečo takéto?

vopred dakujem za rady :)

Ahoj, pokud si stěžuješ na velikost tvé dosavadní myšky, tak Rivalem nic nevyřešíš, sám ho mám a mezi nejmenší myšky nepatří. Každopádně si určitě stěžovat nemůžu. Je to hodně o zvyku a každá nová myš bude asi ze začátku trošku "cizí" .

no a ked ju maš a mal si určite predtým niečo lacnejšie aký je tvoj nazor stojí zato dať toľko penazí?

niesom nejaký boháč a snad pre každeho normalneho pride 50€ za myš celkom dosť :D šak myš kupiš aj za dva eura