Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon do 6.000Kč

Dobrý večer,
chtěl bych si od vás nechat poradit, jaký mobil koupit do 6 tisíc. Začnu asi tím, že bych chtěl značku Samsung a zároveň bych ale nechtěl OS windows phone. Momentálně mám Nokii Lumii 520, která tímto systémem disponuje, ale nějak moc se mi nezamlouvá, sice je rychlý, ale má málo aplikací. Brouzdal jsem po internetu a zalíbil se mi Samsung Galaxy S4 mini. Je tento dobrý? Má slušnou recenzi, myslím, že je i výkonný. Foťák se mi taky líbí. Je tu někdo, kdo tento telefon vlastní a nebo někdo, kdo by mi mohl poradit, jaký telefon značky Samsung by byl lepší? Děkuji :-)

Protože v mém okolí má Samsung strašně moc lidí a slyším jen kladné ohlasy. Jinak co se týče těch aplikací, tak mnoho jich je jen v beta verzi, což některé funkce zcela omezuje, ale to tady nechci rozebírat. :D Prostě bych chtěl už nějaký lepší telefon a strašně se mi zalíbil již zmiňovaný Galaxy S4 mini. :-)