Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Procesor

zdar.. chci se zeptat, jestli je jedno, jaký má procesor socket, protože si chci koupit Intel Core.. 2 na které jsem se díval mají socket 1155 a 1366.. Díky za odpovědi

To bude nejlepší. Potom jdi na stránky jejího výrobce a zjisti si, které procesory podporuje. Potom třeba nebude jiná možnost, než začít prolézat bazary a Aukro. Další level může být to, že nebude stačit ani grafika a zdroj. Takhle se dá upgradovat do nekonečna a nakonec zjistíš, že to byly vyhozené peníze.

procesory Core 2 Duo/Quad das iba na socket LGA 775 ! Na iny socket ten CPU nedas pretoze procesor CORE 2 DUO ma nožičky a socket 1155 a 1366 maju tiez nozicky takze ak to tam skusis dat tak znicis a ohnes nozicky na tom procesoru aj socketu na doske.
Chapenzi ?!
------
Sedliacky napisane = na socket 1155 a 1366 mozes dat iba procesory co na to patria a ine tam nedas. A ten tvoj procesor tam nemozes dat inyk znicis si dosku aj procesor !