Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem regsvr32

Zdravím, při startu PC mi naskočí hláška regsvr32, nějaká chyba knihovny. Pc je pomálé, disk furt chrastí. Neví někdo jak se toho zbavit? zkoušel jsem napsat do příkazového řádku regsvr32 icwdial.dll, ale nepomohlo to. cs

hláška je cca. psána takto

RegSvr32.exe má následující možnosti příkazového řádku:
Regsvr32 [/u] [/n] [/i[:cmdline]] <název_souboru_dll>

/u – Zrušit registraci serveru
/i - Volat funkci DllInstall a předat jí volitelný parametr [příkazový_řádek]; pokud je použit s parametrem /u, volat funkci dll uninstall
/n – Nevolat funkci DllRegisterServer; tato možnost musí být použita s parametrem /i
/s – Tichý režim; nezobrazuje žádná dialogová okna

RegSvr se používá na registraci COM objektů. Jde v podstatě o DLL knihovny, které mají standardní funkci, která se při regiustraci zavolá, takže může v počítači něco udělat, třeba i něco škodlivého.
Pro normálního uživatele DLL knihovna není spustitelná, tak jej nenapadne, že by se dala zneužít.